Kupujesz nieruchomość? Poznaj alternatywne źródło atrakcyjnych ofert!

Nowy dom
Kupujesz nieruchomość? Poznaj alternatywne źródło atrakcyjnych ofert!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Chcąc nabyć nieruchomość, nie musisz ograniczać się do ogólnodostępnych ofert z rynku wtórnego lub pierwotnego. Warto rozważyć alternatywną opcję, jaką jest zakup wybranego obiektu od firmy obsługującej wierzytelności. Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego! Cała procedura jest przejrzysta i przebiega sprawnie, a cena może Cię pozytywnie zaskoczyć.

Nieruchomości własne – czym są?

Pod tą enigmatycznie brzmiącą nazwą kryją się obiekty, których właścicielem jest firma specjalizująca się w zarządzaniu wierzytelnościami. Zostały one kupione w drodze licytacji komorniczej i już jako nieruchomości własne – są wystawione na sprzedaż. Znajdują się wśród nich:

  • domy i mieszkania,
  • lokale usługowe i handlowe,
  • ośrodki wypoczynkowe, hotele i pensjonaty,
  • hale magazynowe, przemysłowe, produkcyjne.

Ich cena zazwyczaj jest niższa od rynkowej, przez co są one atrakcyjne inwestycyjnie. Z takich ofert korzystają zarówno osoby prywatne, jak i profesjonalni inwestorzy czy przedsiębiorcy.

Czy inwestycja w nieruchomości własne jest bezpieczna?

Odpowiedź brzmi: tak. A to dlatego, że przed wystawieniem do sprzedaży są one weryfikowane pod kątem stanu prawnego i technicznego, a wszystkie kluczowe informacje znajdują się w ogłoszeniu. Mając jakiekolwiek wątpliwości, warto dopytać, trzeba też koniecznie umówić się na oglądanie danego obiektu, aby przekonać się, czy faktycznie jest on tym, czego się szuka. Nieruchomości te mają uregulowaną sytuację prawną, ich jedynym właścicielem jest firma oferująca ich sprzedaż, nie musisz więc obawiać się ewentualnych roszczeń osób trzecich, obciążenia hipoteki czy niejasnych wpisów w księdze wieczystej.

Sprawdź dostępne oferty i znajdź wśród nich wymarzoną nieruchomość!

A nawet jeśli jeszcze jej nie znajdziesz, zaglądaj do bazy ogłoszeń, ponieważ systematycznie pojawiają się w niej nowe oferty – pozostań na bieżąco, aby nie przegapić atrakcyjnej szansy na zakup nieruchomości spełniającej Twoje preferencje.

Zdjęcie: materiał Partnera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy można ubezpieczyć dom w trakcie budowy?
Czy można ubezpieczyć dom w trakcie budowy?
Budowa domu to mnóstwo stresu i pieniędzy. A zawsze może zdarzyć się coś nieprzewidzianego. Warto więc pomyśleć o zabezpieczeniu swojej nieruchomości. Czy można ją ubezpieczyć i jak to zrobić?
Wiosna w ogrodzie warzywnym – o jakich pracach musimy pamiętać
Wiosna w ogrodzie warzywnym – o jakich pracach musimy pamiętać
Założenie własnego ogrodu warzywnego to znakomity pomysł, jeżeli chcemy cieszyć się smacznymi i w pełni zdrowymi warzywami.
Kolor żółty we wnętrzach – z czym łączyć?
Kolor żółty we wnętrzach – z czym łączyć?
Żółty kolor może wprowadzić do wnętrza różnorodność i pozytywną energię. Zobacz, jak łączyć żółty z innymi elementami w pomieszczeniach.
Ostatnie wpisy