Wiosenna ramówka w telewizji – co warto oglądać?

Relaks
Wiosenna ramówka w telewizji – co warto oglądać?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Oprócz kontynuacji ulubionych seriali i programów, w telewizji pojawi się wiele nowości. Wspólnie przeglądamy, na co warto zwrócić uwagę.

W tym roku nowa wiosenna ramówka w telewizji wystartowała już pod koniec lutego. W 2021 wiele formatów będzie kontynuowanych, ale nie zabraknie i nowych programów oraz seriali.

Photo by: Ron Porter, from: Pixabay

Nowości w ramówce telewizyjnej 2021

Wiosna 2021 w telewizji przyniesie wiele nowości – pojawią się premiery programów familijnych, dokumentalnych i rozrywkowych oraz powróci dobrze nam znany program podróżniczy.

Programy telewizyjne 2021 – nowości i powroty

Bardzo dobre wieści dla miłośników kotów – od 28 marca antena TVP1 emitować będzie nowy rozrywkowo-naukowy program familijny „Sekretne życie kotów”, który pozwoli poznać tajemnice tych lubianych zwierząt i dokładniej przyjrzeć się ich nawykom. 

Interesującą propozycją dla fanów programów o urządzaniu wnętrz może być „Design dream. Pojedynek na wnętrza”, w którym sześciu projektantów rywalizować będzie o tytuł najlepszego designera i nagrodę pieniężną. Premiera programu ma odbyć się 7 marca w telewizji Polsat, a poprowadzi go Anna Wyszkoni.

Telewizja TVP1 oraz TVP Dokument wyemituje tej wiosny nowy program dokumentalny pokazujący codzienne życie rodzin wielodzietnych – „Wielkie Rodziny”.

Na antenę TVP wróci także znany program podróżniczy Wojciecha Cejrowskiego – „Boso przez świat”

Nowe seriale w wiosennej ramówce telewizyjnej

Wśród serialowych nowości ciekawie zapowiada się propozycja Polsatu – „Kowalscy kontra Kowalscy” z Piotrem Adamczykiem, Wojciechem Mecwaldowskim, Marietą Żukowską, Katarzyną Kwiatkowską i Pawłem Wawrzeckim w rolach głównych. 

Fani seriali kryminalnych również nie mogą narzekać – 15 lutego odbyła się premiera nowego serialu „Lab”, który pokazuje pracę wyspecjalizowanego zespołu w najnowocześniejszym laboratorium kryminalistycznym w Polsce. We współpracy z policją grupa laborantów rozwiązuje zawiłe  zagadki kryminalne.

W TVN będziemy mieli okazję zobaczyć nowy serial z udziałem Cezarego Pazury oraz Magdaleny Różczki. Serial „Tajemnica zawodowa” przedstawia losy pozornie szczęśliwej rodziny, której spokój zostaje zburzony po wyjściu na jaw pewnej mrocznej tajemnicy.

Photo by: JESHOOTS.com, from: Pexels

Nowości w Teatrze Telewizji 

Teatr Telewizji w marcu szykuje dla widzów premiery wielu wartych uwagi spektakli. W Dzień Kobiet, 8 marca wyemitowany zostanie „Lewiatan” – spektakl oparty na powieści kryminalnej Borisa Akunina, z Karoliną Gruszką, Piotrem Żurawskim i Piotrem Głowackim w rolach głównych.

Tej wiosny w Teatrze Telewizji zobaczymy również „Inne rozkosze” – teatralną adaptację opowieści Jerzego Pilcha o Kohoutku i kłopotach wynikających z jego ciągłej pogoni za uciechami.

Na TVP1 22 marca o 21:00 obejrzeć będziemy mogli „Ravensbrück. Miasto kobiet” – monodram w wykonaniu Barbary Prokopowicz, oparty na wspomnieniach Wandy Półtawskiej przypomina o sile kobiet, które dzięki wzajemnej solidarności potrafiły zachować godność w nazistowskim obozie zagłady. 

Kontynuowane programy i seriale telewizyjne 

Wiele z lubianych przez Polaków programów będzie kontynuowanych w wiosennej ramówce telewizji. Oto, jakie programy i seriale zobaczymy ponownie.

Programy rozrywkowe

Wśród popularnych programów rozrywkowych na antenie Polsatu dalej oglądać możemy „Twoja twarz brzmi znajomo”. TVP z kolei kontynuować będzie programy: „The Voice of Kids” i „Dance, dance, dance”.

Kontynuowane seriale

W tegorocznej ofercie telewizji spotkamy się z kontynuacją seriali takich jak: „Stulecie Winnych”, „Ojciec Mateusz”, „Leśniczówka”, „Na dobre i na złe”, „Klan”, „M jak miłość”, „Komisarz Alex”, czy „Barwy szczęścia”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Fotel wiszący do ogrodu – sposób na relaks
Fotel wiszący do ogrodu – sposób na relaks
Fotel bujany świetnie sprawdzi się wiosną i latem w każdym ogrodzie, a nawet na balkonie!
Czy rośliny doniczkowe mogą zmienić atmosferę twojego wnętrza?
Czy rośliny doniczkowe mogą zmienić atmosferę twojego wnętrza?
Odkryj, jak rośliny doniczkowe mogą wpływać na atmosferę twojego domu i podkreślić twój styl wnętrza.
Sposoby na mrówki w domu – pozbądź się ich!
Sposoby na mrówki w domu – pozbądź się ich!
Twój dom odwiedziły mrówki i nie wiesz jak się ich pozbyć? Sprawdź jakie domowe sposoby przygotowaliśmy dla Ciebie!
Ostatnie wpisy