Wiosenna ramówka w telewizji – co warto oglądać?

Relaks
Wiosenna ramówka w telewizji – co warto oglądać?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Oprócz kontynuacji ulubionych seriali i programów, w telewizji pojawi się wiele nowości. Wspólnie przeglądamy, na co warto zwrócić uwagę.

W tym roku nowa wiosenna ramówka w telewizji wystartowała już pod koniec lutego. W 2021 wiele formatów będzie kontynuowanych, ale nie zabraknie i nowych programów oraz seriali.

Photo by: Ron Porter, from: Pixabay

Nowości w ramówce telewizyjnej 2021

Wiosna 2021 w telewizji przyniesie wiele nowości – pojawią się premiery programów familijnych, dokumentalnych i rozrywkowych oraz powróci dobrze nam znany program podróżniczy.

Programy telewizyjne 2021 – nowości i powroty

Bardzo dobre wieści dla miłośników kotów – od 28 marca antena TVP1 emitować będzie nowy rozrywkowo-naukowy program familijny „Sekretne życie kotów”, który pozwoli poznać tajemnice tych lubianych zwierząt i dokładniej przyjrzeć się ich nawykom. 

Interesującą propozycją dla fanów programów o urządzaniu wnętrz może być „Design dream. Pojedynek na wnętrza”, w którym sześciu projektantów rywalizować będzie o tytuł najlepszego designera i nagrodę pieniężną. Premiera programu ma odbyć się 7 marca w telewizji Polsat, a poprowadzi go Anna Wyszkoni.

Telewizja TVP1 oraz TVP Dokument wyemituje tej wiosny nowy program dokumentalny pokazujący codzienne życie rodzin wielodzietnych – „Wielkie Rodziny”.

Na antenę TVP wróci także znany program podróżniczy Wojciecha Cejrowskiego – „Boso przez świat”

Nowe seriale w wiosennej ramówce telewizyjnej

Wśród serialowych nowości ciekawie zapowiada się propozycja Polsatu – „Kowalscy kontra Kowalscy” z Piotrem Adamczykiem, Wojciechem Mecwaldowskim, Marietą Żukowską, Katarzyną Kwiatkowską i Pawłem Wawrzeckim w rolach głównych. 

Fani seriali kryminalnych również nie mogą narzekać – 15 lutego odbyła się premiera nowego serialu „Lab”, który pokazuje pracę wyspecjalizowanego zespołu w najnowocześniejszym laboratorium kryminalistycznym w Polsce. We współpracy z policją grupa laborantów rozwiązuje zawiłe  zagadki kryminalne.

W TVN będziemy mieli okazję zobaczyć nowy serial z udziałem Cezarego Pazury oraz Magdaleny Różczki. Serial „Tajemnica zawodowa” przedstawia losy pozornie szczęśliwej rodziny, której spokój zostaje zburzony po wyjściu na jaw pewnej mrocznej tajemnicy.

Photo by: JESHOOTS.com, from: Pexels

Nowości w Teatrze Telewizji 

Teatr Telewizji w marcu szykuje dla widzów premiery wielu wartych uwagi spektakli. W Dzień Kobiet, 8 marca wyemitowany zostanie „Lewiatan” – spektakl oparty na powieści kryminalnej Borisa Akunina, z Karoliną Gruszką, Piotrem Żurawskim i Piotrem Głowackim w rolach głównych.

Tej wiosny w Teatrze Telewizji zobaczymy również „Inne rozkosze” – teatralną adaptację opowieści Jerzego Pilcha o Kohoutku i kłopotach wynikających z jego ciągłej pogoni za uciechami.

Na TVP1 22 marca o 21:00 obejrzeć będziemy mogli „Ravensbrück. Miasto kobiet” – monodram w wykonaniu Barbary Prokopowicz, oparty na wspomnieniach Wandy Półtawskiej przypomina o sile kobiet, które dzięki wzajemnej solidarności potrafiły zachować godność w nazistowskim obozie zagłady. 

Kontynuowane programy i seriale telewizyjne 

Wiele z lubianych przez Polaków programów będzie kontynuowanych w wiosennej ramówce telewizji. Oto, jakie programy i seriale zobaczymy ponownie.

Programy rozrywkowe

Wśród popularnych programów rozrywkowych na antenie Polsatu dalej oglądać możemy „Twoja twarz brzmi znajomo”. TVP z kolei kontynuować będzie programy: „The Voice of Kids” i „Dance, dance, dance”.

Kontynuowane seriale

W tegorocznej ofercie telewizji spotkamy się z kontynuacją seriali takich jak: „Stulecie Winnych”, „Ojciec Mateusz”, „Leśniczówka”, „Na dobre i na złe”, „Klan”, „M jak miłość”, „Komisarz Alex”, czy „Barwy szczęścia”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dopasować uchwyt na ścianę do telewizora?
Jak dopasować uchwyt na ścianę do telewizora?
Chcesz kupić uchwyt do TV? Przeczytaj, czym się kierować podczas zakupów.
Jak upiększyć przestrzeń wokół domu?
Jak upiększyć przestrzeń wokół domu?
Przestrzeń wokół domu jest równie ważna, co jego wnętrze. Dowiedz się więc, jak możesz efektownie upiększyć ten teren.
Meble do ogrodu – nie tylko krzesła i ławki
Meble do ogrodu – nie tylko krzesła i ławki
Szukasz inspiracji na odświeżenie wyglądu swojego tarasu? Postaw na niekonwencjonalne meble ogrodowe, które dodadzą Twojemu ogrodowi dużo uroku i elegancji.
Ostatnie wpisy