Urządzanie

Kiedy kupować meble ogrodowe?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzamy taras, balkon albo podwórko? Nie obejdzie się bez mebli ogrodowych. Pojawia się wówczas pytanie – kiedy najlepiej je kupować?

Meble ogrodowe to podstawa, jeśli zależy nam na wypoczynku na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Obecnie w sklepach mamy ogromny wybór krzeseł, ławek, stołów czy leżaków. Kiedy najlepiej wybrać się na zakupy?

Cena czy duży wybór?

Termin zakupów należy wybrać w zależności od tego, czy zależy nam na kupnie mebli w atrakcyjnej cenie, czy na szerokiej ofercie. W przypadku chęci upolowania atrakcyjnych cen najlepszą porą na wizytę w sklepie będzie końcówka wakacji. Wówczas szczególnie duże markety będą chciały pozbyć się nagromadzonego towaru i sprzedadzą go w dużo niższych cenach.

Z kolei jeśli chcemy mieć jak największy wybór mebli, to warto rozglądać się za nimi już w czerwcu, gdy sezon letni dopiero się zaczyna. Wtedy będziemy mieli także bogatą ofertę poduszek czy innych dodatków. Wówczas ceny jednak z pewnością będą sporo wyższe.

Zdj. główne: ÇAĞIN KARGI/unsplash.com

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Interesuje się aranżacją wnętrz. Ciągle coś zmienia i przestawia w swoim mieszkaniu, by było modnie i oryginalnie. Lubi aktywne życie, chętnie próbuje nowych rzeczy i doświadczeń. Ostatnio zaintrygowała ją sztuka nowoczesna, której rozumienia jeszcze się uczy. Prywatnie - mama dwójki urwisów, z którymi nigdy się nie nudzi!
Justyna Fiedoruk
Polecane artykuły
Urządzanie

Zalety sosnowych mebli

Przed Tobą urządzanie wnętrza lub domu? A może szykuje się remont? Sprawdź, jakie są zalety sosnowych mebli i wybierz najładniejsze dla siebie modele!
Czytaj więcej
Urządzanie

Jakie meble są niezbędne w garderobie?

Urządzasz garderobę? Zobacz, jakie meble powinny się w niej znaleźć!
Czytaj więcej
Urządzanie

Jak unowocześnić wnętrze kawalerki?

Zastanawiasz się, jak niewielkim kosztem odświeżyć wnętrze kawalerki? Sprawdź trzy najbardziej popularne rozwiązania.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *