Urządzanie

Kiedy kupować meble ogrodowe?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzamy taras, balkon albo podwórko? Nie obejdzie się bez mebli ogrodowych. Pojawia się wówczas pytanie – kiedy najlepiej je kupować?

Meble ogrodowe to podstawa, jeśli zależy nam na wypoczynku na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Obecnie w sklepach mamy ogromny wybór krzeseł, ławek, stołów czy leżaków. Kiedy najlepiej wybrać się na zakupy?

Cena czy duży wybór?

Termin zakupów należy wybrać w zależności od tego, czy zależy nam na kupnie mebli w atrakcyjnej cenie, czy na szerokiej ofercie. W przypadku chęci upolowania atrakcyjnych cen najlepszą porą na wizytę w sklepie będzie końcówka wakacji. Wówczas szczególnie duże markety będą chciały pozbyć się nagromadzonego towaru i sprzedadzą go w dużo niższych cenach.

Z kolei jeśli chcemy mieć jak największy wybór mebli, to warto rozglądać się za nimi już w czerwcu, gdy sezon letni dopiero się zaczyna. Wtedy będziemy mieli także bogatą ofertę poduszek czy innych dodatków. Wówczas ceny jednak z pewnością będą sporo wyższe.

Zdj. główne: ÇAĞIN KARGI/unsplash.com

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Interesuje się aranżacją wnętrz. Ciągle coś zmienia i przestawia w swoim mieszkaniu, by było modnie i oryginalnie. Lubi aktywne życie, chętnie próbuje nowych rzeczy i doświadczeń. Ostatnio zaintrygowała ją sztuka nowoczesna, której rozumienia jeszcze się uczy. Prywatnie - mama dwójki urwisów, z którymi nigdy się nie nudzi!
Justyna Fiedoruk
Polecane artykuły
Urządzanie

Jak praktycznie urządzić mieszkanie w bloku dla rodziny 2+2

Zastanawiasz się, jak w praktyczny, ale efektowny sposób urządzić mieszkanie w bloku dla czteroosobowej rodziny? Przychodzimy z pomocą! Podpowiadamy, jak zaaranżować mieszkanie dla rodziny 2+2.
Czytaj więcej
Urządzanie

Umywalka wpuszczana w blat - jakie są zalety?

Umywalka wpuszczana w blat to klasyczne rozwiązanie, które zwykle widuje się w domach i mieszkaniach. Poznaj największe jego zalety i zdecyduj, czy jest to propozycja dla ciebie, czy jednak postawisz na model nablatowy.
Czytaj więcej
Urządzanie

Nowe meble do mieszkania – co nabyć w pierwszej kolejności?

Przedstawiamy skuteczne sposoby na aranżację wnętrz i organizację przestrzeni w nowym lub remontowanym mieszkaniu. Sprawdź, jak działać, by zwiększyć komfort swojego życia i opracuj doskonały plan meblowania swojego apartamentu!
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *