Relaks

Wiosenna ramówka w telewizji – co warto oglądać?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Photo by: Jonas Leupe, from: Unsplash

Oprócz kontynuacji ulubionych seriali i programów, w telewizji pojawi się wiele nowości. Wspólnie przeglądamy, na co warto zwrócić uwagę.

W tym roku nowa wiosenna ramówka w telewizji wystartowała już pod koniec lutego. W 2021 wiele formatów będzie kontynuowanych, ale nie zabraknie i nowych programów oraz seriali.

Photo by: Ron Porter, from: Pixabay

Nowości w ramówce telewizyjnej 2021

Wiosna 2021 w telewizji przyniesie wiele nowości – pojawią się premiery programów familijnych, dokumentalnych i rozrywkowych oraz powróci dobrze nam znany program podróżniczy.

Programy telewizyjne 2021 – nowości i powroty

Bardzo dobre wieści dla miłośników kotów – od 28 marca antena TVP1 emitować będzie nowy rozrywkowo-naukowy program familijny „Sekretne życie kotów”, który pozwoli poznać tajemnice tych lubianych zwierząt i dokładniej przyjrzeć się ich nawykom. 

Interesującą propozycją dla fanów programów o urządzaniu wnętrz może być „Design dream. Pojedynek na wnętrza”, w którym sześciu projektantów rywalizować będzie o tytuł najlepszego designera i nagrodę pieniężną. Premiera programu ma odbyć się 7 marca w telewizji Polsat, a poprowadzi go Anna Wyszkoni.

Telewizja TVP1 oraz TVP Dokument wyemituje tej wiosny nowy program dokumentalny pokazujący codzienne życie rodzin wielodzietnych – „Wielkie Rodziny”.

Na antenę TVP wróci także znany program podróżniczy Wojciecha Cejrowskiego – „Boso przez świat”

Nowe seriale w wiosennej ramówce telewizyjnej

Wśród serialowych nowości ciekawie zapowiada się propozycja Polsatu – „Kowalscy kontra Kowalscy” z Piotrem Adamczykiem, Wojciechem Mecwaldowskim, Marietą Żukowską, Katarzyną Kwiatkowską i Pawłem Wawrzeckim w rolach głównych. 

Fani seriali kryminalnych również nie mogą narzekać – 15 lutego odbyła się premiera nowego serialu „Lab”, który pokazuje pracę wyspecjalizowanego zespołu w najnowocześniejszym laboratorium kryminalistycznym w Polsce. We współpracy z policją grupa laborantów rozwiązuje zawiłe  zagadki kryminalne.

W TVN będziemy mieli okazję zobaczyć nowy serial z udziałem Cezarego Pazury oraz Magdaleny Różczki. Serial „Tajemnica zawodowa” przedstawia losy pozornie szczęśliwej rodziny, której spokój zostaje zburzony po wyjściu na jaw pewnej mrocznej tajemnicy.

Photo by: JESHOOTS.com, from: Pexels

Nowości w Teatrze Telewizji 

Teatr Telewizji w marcu szykuje dla widzów premiery wielu wartych uwagi spektakli. W Dzień Kobiet, 8 marca wyemitowany zostanie „Lewiatan” – spektakl oparty na powieści kryminalnej Borisa Akunina, z Karoliną Gruszką, Piotrem Żurawskim i Piotrem Głowackim w rolach głównych.

Tej wiosny w Teatrze Telewizji zobaczymy również „Inne rozkosze” – teatralną adaptację opowieści Jerzego Pilcha o Kohoutku i kłopotach wynikających z jego ciągłej pogoni za uciechami.

Na TVP1 22 marca o 21:00 obejrzeć będziemy mogli „Ravensbrück. Miasto kobiet” – monodram w wykonaniu Barbary Prokopowicz, oparty na wspomnieniach Wandy Półtawskiej przypomina o sile kobiet, które dzięki wzajemnej solidarności potrafiły zachować godność w nazistowskim obozie zagłady. 

Kontynuowane programy i seriale telewizyjne 

Wiele z lubianych przez Polaków programów będzie kontynuowanych w wiosennej ramówce telewizji. Oto, jakie programy i seriale zobaczymy ponownie.

Programy rozrywkowe

Wśród popularnych programów rozrywkowych na antenie Polsatu dalej oglądać możemy „Twoja twarz brzmi znajomo”. TVP z kolei kontynuować będzie programy: „The Voice of Kids” i „Dance, dance, dance”.

Kontynuowane seriale

W tegorocznej ofercie telewizji spotkamy się z kontynuacją seriali takich jak: „Stulecie Winnych”, „Ojciec Mateusz”, „Leśniczówka”, „Na dobre i na złe”, „Klan”, „M jak miłość”, „Komisarz Alex”, czy „Barwy szczęścia”.

Jako redaktorka portali internetowych poświęconych tematyce domu i ogrodu eksploruje Internet w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań dla domu. Prywatnie uwielbia spędzać czas w rodzinnym gronie i pielęgnować domową uprawę zieleni.
Aleksandra Tabak
Polecane artykuły
Relaks

Świąteczne filmy, które pozwolą Ci poczuć bożonarodzeniowy klimat!

Długie wieczory z herbatą i pod miękkim kocem uprzyjemnią Ci świąteczne filmy. Sprawdź, które z nich sprawią, że jeszcze lepiej wczujesz się w ten magiczny klimat!
Czytaj więcej
Relaks

Podcasty, które pomogą Ci się zrelaksować po ciężkim dniu

Chcesz odpocząć i posłuchać czegoś ciekawego? Włącz któryś z najpopularniejszych polskich podcastów. To świetny pomysł na odpoczynek!
Czytaj więcej
Relaks

Co zabrać ze sobą na plażę?

Planujesz wakacyjny relaks nad morzem? Sprawdź, co warto ze sobą zabrać na plażę
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *