Relaks

Podcasty, które pomogą Ci się zrelaksować po ciężkim dniu

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Cały świat oszalał na punkcie podcastów. Czy Ty też masz już swoje ulubione? Jeżeli nie, sprawdź, które z nich pomogą Ci się zrelaksować!

Podcasty – o co z nimi chodzi?

Słuchanie podcastów to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Mają także tą samą zaletę, co książki w wersji audio – można ich słuchać, robiąc coś przy okazji. Sprzątając, prowadząc auto, spacerując. Zawsze wtedy możesz słuchać podcastu, dzięki czemu poznasz lepiej otaczający Cię świat, czasami się czegoś uczysz. Są także podcasty, które po prostu pomogą Ci się zrelaksować. Już dziś sprawdź najpopularniejsze podcasty w Polsce i wybierz coś dla siebie.

Ja i moje przyjaciółki idiotki

Podcast Joanny Okuniewskiej jest już właściwie kultowy. Autorka opowiada w nim o miłosnych potyczkach, które niekiedy bywają zabawne, innym razem nieco przerażające. Cóż, samo życie! Relacje damsko-męskie bywają tak skomplikowane, że biegu wydarzeń nie wymyśliłby nawet wprawiony hollywoodzki reżyser. Podcast Okuniewskiej jest bardzo chętnie wybierany zwłaszcza przez panie, których życie miłosne również jest skomplikowane.

Żurnalista

Tajemniczy Żurnalista regularnie przepytuje różne postaci z krajowego showbiznesu. Tematy rozmów są najróżniejsze. Wystarczy spojrzeć na listę gości podcastu, a znajdziemy wśród nich m.in. Mamę Ginekolog, Cezarego Pazurę, Roberta Gawlińskiego czy Patryka Vegę. Słuchanie tego podcastu to świetny sposób na poznanie świata celebrytów nieco bliżej. Niektórzy z nich potrafią zaskoczyć nie na żarty! 

Raport o stanie świata Dariusza Rosiaka

To propozycja dla osób, które lubią trzymać rękę na pulsie i być na bieżąco z wydarzeniami politycznymi i społecznymi. Raport o stanie świata to jeden z najchętniej słuchanych podcastów od dłuższego czasu, ale wiele osób trafiło na nagrania Dariusza Rosiaka po wybuchu wojny w Ukrainie. Rzetelne dziennikarstwo to na pewno znak rozpoznawczy autora, czym zjednuje sobie całe rzesze odbiorców. Według wielu osób podcast jest znacznie lepszy niż serwisy informacyjne w czołowych polskich stacjach. Trudno się z tym nie zgodzić!

Piąte: nie zabijaj

Także tematyka true crime ma się u nas dobrze. Mnóstwo osób w wolnym czasie lubi słuchać kryminalnych historii opowiadanych przez Justynę Mazur. Autorka wybiera – z małymi wyjątkami – sprawy polskie, które w swoim czasie wstrząsnęły krajem. Czasami w tym podcaście można posłuchać z kolei i o sprawach dość nieznanych. Sposób opowiadania historii przez Justynę ma wielu fanów i wydaje się ona być królową polskiego true crime, choć ma sporą konkurencję.

Rozmowy: Wojewódzki&Kędzierski

Czy nie wystarczy wspomnieć, że w tym podcaście pojawił się nawet sam… Robert Lewandowski? Wojewódzki i Kędzierski zapraszają gości z pierwszych stron gazet i zadają im trudne pytania! Jeżeli odpowiada Ci klimat i konwencja znana z programów Kuby Wojewódzkiego, koniecznie sprawdź ten podcast.

Zdj. główne: CoWomen/unsplash.com

Modne wnętrza nie mają przed nią tajemnic, zawsze jest na bieżąco z trendami w tym temacie. Prywatnie żona i mama, na co dzień próbująca dotrzymać kroku swojemu energicznemu trzyletniemu synkowi.
Monika Zysk
Polecane artykuły
Relaks

Pomysły na zabawy z dzieckiem

Przedstawiamy kilka naszych pomysłów na rozwijające zabawy z dzieckiem!
Czytaj więcej
Relaks

Świąteczne filmy, które pozwolą Ci poczuć bożonarodzeniowy klimat!

Długie wieczory z herbatą i pod miękkim kocem uprzyjemnią Ci świąteczne filmy. Sprawdź, które z nich sprawią, że jeszcze lepiej wczujesz się w ten magiczny klimat!
Czytaj więcej
Relaks

Co zabrać ze sobą na plażę?

Planujesz wakacyjny relaks nad morzem? Sprawdź, co warto ze sobą zabrać na plażę
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *