Z portalem happywalls.pl zarówno zakup nieruchomości, urządzanie, jak i dekorowanie swoich czterech ścian okaże się proste! 

Pokażemy Ci, jak w przyjemny sposób i bez stresu zaaranżować swoją kawalerkę lub dom jednorodzinny. Zainspirujemy do działania, aby każda chwila spędzona w domu była przyjemna i radosna. Na portalu znajdziesz poradniki, które krok po kroku pomogą Ci w wyborze mebli, podjęciu trudnych decyzji projektowych albo zakupie sprzętu do swojej kuchni.

Z nami stworzysz szczęśliwy dom!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół

Kamil Michaluk

Dużo czasu spędza w ogrodzie – doświadczenia chętnie przelewa na papier. Pasjonuje się możliwościami ponownego wykorzystania starych materiałów – cegły, drewna i kamienia, które pięknie komponują się w towarzystwie starannie dobranych roślin. Niebanalnych rozwiązań poszukuje też w aranżacji wnętrz i wyborze mebli. Ostatnio zafascynowany możliwościami stylu loftowego.
Zobacz wpisy autora

Brygida König

Z wykształcenia pedagog z pasji ekonomista i ogrodnik. W jej ogrodzie dominują piękne różnokolorowe róże. W wolnych chwilach lubi tworzyć coś z niczego. Inspiracją są dla niej programy Doroty Szelągowskiej. Prywatnie mama dwójki dzieci- nastolatki i kilkulatka.
Zobacz wpisy autora

Małgorzata Kacperska

Studentka filologii polskiej ze specjalizacją dziennikarską. Związana z marketingiem od kilku lat. Nie znosi rutyny, może dlatego wybrała pracę w Internecie. Prywatnie wciąż poszukuje swojego miejsca na ziemi.
Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Koneserka aranżacji z klasą i z nienagannym dopasowaniem. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Od 2017 roku świetnie odnajduje się w branży content marketingowej. Prowadzi firmę OpiszSię, dostarczającą treści na potrzeby sklepów internetowych.
Zobacz wpisy autora

Nicole Staniszewska

Copywriterka i Social Media Manager. W wolnych chwilach spędza czas na spacerach lub przy interesującej książce koniecznie z ziołową herbatką obok.
Zobacz wpisy autora